Akmens STALVIRŠIAI vonios kambariui ir virtuvei

Šiomis dienomis žmonėms vis didesnį dėmesį skiriant vonios kambario dizainui, pagreitį  įgauna ir vonios stalviršių paklausa. Daugelis noriai keičia esamus vonios kambarius pagal asmeninius įnorius  ir skonį. Renkantis vonios dekorą, dažniausiai kombinuojamas elegantiškumas su praktiškumu. 
Vonios kambario stalviršiai gaminami iš įvairiausių  medžiagų. Renkantis iš ko jie bus pagaminti, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į medžiagos išvaizdos, bet ir į jos funkcionalumo galimybes. Bet kuri medžiaga turi būti užtikrintai tvirta ir ilgaamžė  -  juk  ji bus naudojama kiekvieną dieną. Natūralus akmuo  –  pagrindinė ir bene nepakeičiama stalviršių vonios kambariui medžiaga. Akmuo vonios kambariui gali būti pasirenkamas įvairus: stalviršiams rinktis  siūlome granitą, marmurą, kalkakmenį, smiltainį. Klientai dėl vienų ar kitų tam tikro akmens savybių jį renkasi  skirtingai, tačiau  populiariausias vonios kambario ir ypač vonios stalviršių  akmuo vis tik yra granitas ir marmuras. 
Kiekvienas vonioje esantis stalviršis turi būti nepriekaištingai pagamintas, lengvai valomas, prižiūrimas ir patvarus  –  visas šias savybes turi mūsų gaminami stalviršiai. Apdorojame akmenį, suteikdami jam įvairiausias formas, spalvas ir apdailas: toks dekoras jūsų prausimąsi pavers prabangiu malonumu. Prieš užsisakant mūsų prekes, pirmiausia siūlome išsirinkti medžiagas, labiausiai tinkančias kiekvieno  jūsų  vidaus interjerui. Renkantis vonios stalviršius, svarbūs keletas aspektų: svarbu žinoti  norimo  dizaino pageidavimus, funkcionalumo poreikius ir  tam  skiriamą biudžetą. Renkantis vonios apdailos medžiagas svarbu, kad jos papildytų ir suteiktų dvasią visam vonios kambariui.