Akmeniniai sodo suoleliai ir kiti lauko baldai

Kiekviename sode turėtų būti kampelis, kur būtų galima prisėsti ir pasimėgauti sodo grožiu. Pas mus galite rasti įvairiausių akmeninių suolelių, tiksiančių jūsų sodui ir kuriuos mes pasirengę jums greitai pristatyti ar net pagaminti unikalų akmens baldą pagal Jūsų viziją. Liks tik išsirinkti.

Akmens suolai yra kur kas ilgaamžiškesni ir patvaresni aplinkos poveikiui nei jų pakaitalai iš betono.

Akmeninis suolas ne tik gražiai atrodo, tačiau ir kuria savitą sodo dizainą. Akmuo, puikiai prisiderindamas prie natūralios gamtos ir individualaus išplanavimo, suteikia sodui egzotiškumo ir gali būti ne tik estetiškai patrauklūs, tačiau ir praktiški.


Mūsų gaminami akmeniniai sodo suoleliai parduodami už prieinamą kainą. Visą gausybę sodo suolelių rūšių, medžiagų, spalvų ir stilių rasite mūsų pas mus. Dažniausiai sodo suolus gaminame iš kalto akmens, lieto akmens ar akmens plokščių, kurių priežiūra labai paprasta. Sodo suolų gamybai gali būti naudojamos įvairios medžiagos, tačiau dažniausiai pasirenkamas smiltainis, granitas ir kalkakmenis.

Galite rinktis įvairių stilių ir apdailų sodo suolus ir tokiu budu išnaudoti natūralų gamtos turtą, jo grožį.
Akmeniniai sodo baldai – puikus būdas pagražinti sodą, suteikti jam išmonės ir elegantiškumo. Baldas, pagamintas iš akmens, suteikia ramybės jausmą ir praskaidrina sodo aplinką.