UAB „Iramita“ atliktų darbų pavyzdžiai

Kas daugiau gali pasakyti apie rezultatus, jei ne patys DARBAI... Ir nors internete būtų tikrai sudėtinga perteikti visų veiklos metų iššukius ir jų rezultatus, pasistengsime dažniau "pasigirti" ir reguliariai pateikti paskiausiai atliktų darbų fotografijas.

Mūsų komanda turėjo galimybę dirbti su daugybe puikių žmonių, - gerą skonį, nuomonę turinčių Klientų. Gerbdami pastarųjų privatumą neskelbsime Užsakovų rekvizitų, pavadinimų ar kitų detalių, apsiribodami atsitiktinėmis darbų fotografijomis.


Pageidaujantiems pamatyti daugiau ar įsitikinti mūsų patirtimi, bei pageidaujantiems tiesiog pasikonsultuoti - kviečiame SUSIEKTI bendruoju telefonu 8-699 40999 ir kitais kontaktais.

Mūsų kolektyvas pasiruošęs atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ir su malonumu įgyvendinti pačius išrankiausius Jūsų užmanymus. Iš naujo atraskite natūralaus akmens grožį savo namuose.


Natūralaus akmens darbaiNatūralaus akmens darbaiNatūralaus akmens darbai


Iramita natūralaus akmens darbų pavyzdžiaiIramita natūralaus akmens darbų pavyzdžiaiNatūralaus akmens darbaiNatūralaus akmens darbaiNatūralaus akmens darbaiNatūralaus akmens darbaiNatūralaus akmens darbaiNatūralaus akmens darbaiNatūralaus akmens darbaiNatūralaus akmens darbaiNatūralaus akmens darbaiNatūralaus akmens darbaiNatūralaus akmens darbaiNatūralaus akmens darbaiNatūralaus akmens darbaiNatūralaus akmens darbai

SALONAS ir ADMINISTRACIJA
Visų Šventų g. 5-26, Vilnius (senamiestis)

Mob.: +370 699 40999
Fax.: +370 524 00413

Užsakymai: marijus[eta]akmenscentras.lt

Darbo laikas:
I-V 10:00 - 19:00
VI 11:00 - 15:00