FASADO akmens apdaila: smiltainio akmuo, PLYTELĖS ir akmens PLOKŠTĖS akmens fasadams

Fasadai yra viena iš svarbiausių pastato dalių, todėl būtina parinkti kokybiškas fasadų apdailos medžiagas ir taip užsitikrinti, kad nekils rūpesčių dėl ilgaamžiškumo ir priežiuros. UABIramitagali pasiūlyti tokias medžiagas už konkurencinę kainą, garantuojant kokybę.

Fasado apdaila iš natūralaus akmensDeka patikimų, vardą turinčių tiekėjų ir ilgametės, mūsų kolektyvo, darbo patirties išskirtinai tik natūralaus akmens sektoriuje, - turime galimybę tiekti ypač kokybišką ir ilgaamžę fasadinę apdailą Jūsų namų fasadui ar fasado dekoravimui. Siūlome tik kruopščiai atrinktą ir laiko patikrintą - sertifikuotą ir tarptautinius standartus atitinkančią natūralaus akmens produkciją iš Indijos. Asortimente skalūno akmens fasadinė apdaila, smiltainio plytelės fasadui - grindiniui bei akmens plokštės, kurių raštų, paviršių ir spalvų įvairovė leis įgyvendinti sudėtingiausias Jūsų įdėjas.

Kiekvienas projektas - unikalus. Kiekvienam iš užsakymų skiriame įpatingą dėmėsį kliento užmanymų analizavimui, siekiant kruopščiai juos įgyvendinti užsitikrinant kliento džiaugsma dėl rezultato. Todėl kviečiame su mumis susiekti ir nemokamai konsultuotis telefonu arba/ir prie puodelio kavos.
Akmens fasadas Jūsų namuoseGalime pasiūlyti tikrai didelį natūralaus akmens produkcijos asortimentą ir gamybą pagal užsakymą. Pastebėtina, kad gamybos užsakymai be pabrangimo.
Nėra įdėjos, kurios negalėsime realizuoti ir mūsų patirtis bei atlikti darbai tai patvirtina. Kviečiame įsitikinti ir išsirinkti!
akmens-fasadas-kieme