akmens Kolonos, pilonai ir stulpai - patvari konstrukcija ir grožis

Kolonos ir pilonai dažniausiai pastatuose naudojami kaip jų atrama. Jie taip pat naudojami įvairiose konstrukcijose, konstrukcijos svoriui palaikyti. Akmens kolonos ir stulpai paprastai iš anksto konstruojami taip, kad būtų atsparūs vėjui, žemės drebėjimams, bet šiomis dienomis keičiasi jų paskirtis. Jie tampa mūsų namų, dažnai sienų dekoro dalimi.

Taigi, kolonos ir pilonai, paprasčiau – stulpai, tapo puikiu pasirinkimu ne tik konstrukcijai sutvirtinti, bet ir ją pagražinti. Visos kolonos įprastai skirstomos į tris rūšis: akmenines, marmurines ir tuščiavidures. Bet kuri kolona turi kapitelį, stulpą ir pagrindą (pamatus). Renkantis marmurą kolonai galima rinktis iš baltos, rožinės, juodos, raudonos, geltonos ir smėlio spalvų. Marmuras atsparus karščiui ir ne toks pralaidus drėgmei, todėl ilgiau išlaiko spalvą nepakitusią.

Palyginus su kitomis konstrukcijomis, kolonos yra lengvasvorės, tačiau labai patvarios ir stiprios. Galime pagaminti jūsų pageidaujamo aukščio ir pločio koloną, patenkinsiančią jūsų lūkesčius ir tiksiančią jūsų pastato konstrukcijai. O jeigu norite individualumo suteikti savo kambariui – kolonos ir stulpeliai – nepakeičiamas pasirinkimas. Dėl ko verta juos rinktis? – nes jie ne tik traukia akį, bet ir iš pamatų sutvirtina pastatą. Jeigu sugalvosite – mes būtinai jums padėsime ir papuošime jūsų kambarį, pagal specialų užsakymą pagamindami jūsų pasirinktą koloną iš indiško akmens.

Kolonos ir pilonai gali būti gaminami ir iš kitų medžiagų, pavyzdžiui betono ar medžio, bet nuo šios medžiagos pasirinkimo ir priklauso jos ilgaamžiškumas ir patvarumas. Medį naudoti yra ekonomiškai efektyviau nei betoną, tačiau betono tarnavimo laikas ilgesnis už medžio. Šiais laikais tikrai madinga statyti ir medines kolonas: jos ir atrodo prabangiai, ir nereikalauja didelės priežiūros.

Kolonos ir pilonai būna įvairiausių formų, matmenų ir spalvų. Jie gali būti ritinio pavidalo, stačiakampio, kvadrato ar kokios kitos formos. Kolonų forma ir dydis pasirenkamas kiekvieno atskirai: toks, kuris labiausiai tinka prie kiekvieno jūsų aplinkos. Galėdami pasiūlyti didelę spalvų įvairovę patarsime, kuri jų labiausiai tiks jūsų kambariui ar kitai norimai aplinkai. Juk kolonos gali būti montuojamos ir lauko erdvei dekoruoti: galima jas statyti savo sode, tiesiog ant pievelės, arba prieangyje – visur jos atrodys puikiai. Taip pat jos labai tiks šalia pagrindinių durų – taip namai atrodys karališkai – tarsi rūmai iš senų senovės.

Šiuolaikiškuose namuose kolonos ir pilonai vis dažniau rengiami ne tik viduje, bet ir eksterjero aplinkoje. Siūlome jums šias patrauklias ir išskirtines prekes, kurias įsirengę savo namuose būsite ne tik laimingi, bet ir turėsite kuo pasididžiuoti. Pas mus galite užsisakyti bet kokių išmatavimų kolonas ir stulpelius. Gamybai naudojame aukščiausios rūšies medžiagas ir dirbame naujai įrengtose dirbtuvėse – visa tai tam, kad jūsų gaminys būtų profesionaliai pagamintas. Taigi, jei tik jums kyla kokių klausimų – nedelskit ir susisiekite su mumis.