Lauko vazonai, vazos ir gėlinės iš akmens - Jūsų sodui

Lauko vazonai, gėlinės, dekoratyviniai vazonai – idealus būdas suteikti jūsų sodui gyvybingumo ir grožio. Sodo dekoracijos iš natūralaus akmens suteikia jam elegancijos. Vertinamas dėl savo stiprumo, ilgaamžiškumo ir atsparumo aplinkos veiksniams, natūralus akmuo yra puikus pasirinkimas lauko vazonams, gėlinėms ar vazoms gaminti.


Iš natūralaus akmens pagamintos vazos, gėlinės ir vazonai suteikia sodui unikalaus elegantiškumo. Akmeninės vazos ir vazonai geriausiai tiks, norint gėles auginti atskirai vienas nuo kitų. Pačių įvairiausių spalvų ir jų variacijų gėlių žiedlapiai, jungdamiesi su natūralia akmens spalva, suteiks jūsų sodui ypatingo žavesio, o šis junginys taps išskirtine, idealia, nepakeičiama jūsų šiuolaikiško sodo dekoracija.

Įvairiaspalvis akmens paviršius sukuria natūralų spalvų ir atspalvių raštą, išskirtinai tinkantį gėlinių, vazų ir vazonų gamybai. Grublėtas natūralaus akmens paviršius labai tiks didesnėms sodo puošmenoms ir pabrėš kontrastinguosius jo elementus.

Lauko vazos, vazonai ir gėlinės gaminamos įvairių tipų, įvairių apdailų, o jų gamybai naudojama natūrali smiltainio, granito ir marmuro akmens žaliava.

 

Žemiau pateikiame tik dalį turimos produkcijos. Galime pasiūlyti didelį pasirinkimą kiekvieno skoniui. Galima ir gamyba pagal užsakymą.

Maloniai prašome kreiptis ir teirautis dėl Jums tinkamiausio vazono, vazos ar kitos akmens dekoracijos Jūsų sodui.