Natūralaus akmens gaminiai ir medžiagos Jūsų sumanymams įgyvendinti (apie mus)

SALONAS ir ADMINISTRACIJA
Visų Šventų g. 5-26, Vilnius (senamiestis)

Mob.: +370 699 40999
Fax.: +370 524 00413

Užsakymai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Darbo laikas:
I-V 10:00 - 19:00
VI 11:00 - 15:00Siūlome jums platų spektrą smiltainio, kalkakmenio, marmuro, granito, skalūno ir kvarcito bei nuostabios ilgalaikės, elegantiškos ir puošnios sienų apdailos iš akmens kolekciją.
Kuriame ne tik tam, kad patenkintume Jūsų poreikius... Mes pildome Jūsų svajones ir Jūsų fantazijas paverčiame tikrove... Mūsų gaminiuose galite iš naujo atrasti natūralaus akmens grožį ir eleganciją.
Keletą mūsų paskutinių darbų galite peržiūrėti ir svetainės galerijoje

Esame žinomi kaip kokybiško natūralaus indiško akmens ir jo gaminių importuotojai ir pardavėjai.

1995 metais pradėjome bendradarbiauti su tarptautinėmis Indijos kompanijomis. Per labai trumpą laikotarpį, mūsų įmonė IRAMITA pasiekė rezultatų. Mūsų partnerių Indijoje aistra darbui su akmeniu atsiskleidžia ne tik gaminiuose, bet ir metinėje apyvartoje: 30 milijonų JAV dolerių ir eksportas į daugiau nei 4000 šalių per metus.
Kompanijos darbuotojai – jauni, energingi ir atsidavę profesionalai, kurie visuomet pasiruošę atskleisti savo nuomonę ir padėti klientams. Pas mus visi kiek „pakvaišę“ dėl akmens.

Mums svarbiausia – kokybė. Kruopštūs kokybės testai yra atliekami kiekviename gamybos žingsnyje. Mes laikomės ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ir OHSAS 18001:1999 kokybės, ekologiškumo, aplinkosaugos ir etikos standartų. Norėdami apsaugoti planetą, mes naudojame žaliąją energiją: akmeniui apdirbti naudojame savo vėjo jėgaines.

Akmuo visuomet buvo neatskiriama žmogaus civilizacijos dalis, aplink kurią sukosi visas namų ūkis. Mūsų produktai naudojami tiek vidaus, tiek išorės dekoravimui. Mūsų tikslūs kokybės standartai ir įspūdingas spalvų, struktūros, užbaigtumo parinkimas pavers Jūsų svajones realybe. Kiekvienas akmuo pasižymi egzotiniu stiliumi, elegantišku dizainu ir užbaigtumu. Mes Jums siūlome neprilygstamus plataus spektro aukštos kokybės gaminius iš natūralaus akmens sienoms, vidaus grindims, lauko dizainui ir dekoravimui. Akmens menas, mozaikos, freskos yra mūsų kvalifikuoto meistriškumo ir fantazijų rezultatai. Jie padeda atgaivinti ir suteikti tam tikro individualumo Jūsų namams. 

Apie išpardavimus ir kitas AKCIJAS sužinok pirmas!

Email: