Natūralaus akmens grindinys kiemui ir sodo dekoravimui | Grindinio akmuo

Natūralaus akmens grindinys yra draugiškas aplinkai, perdirbamas, neslystantis, ilgaamžis ir beveik nereikalaujantis priežiūros. Dėl natūralaus grožio, toks grindinys dažnai naudojamas dekoracijai. Naudodami tą pačią spalvą ir sode, sukursite puikų bendrą aplinkos vaizdą.

Grindinio akmenys tiesiog pagerina kambario dizainą ir įvaizdį. Jis gali būti įvairiausių spalvų, formų bei dydžių. Pas mus rasite platų grindinio akmenų pasirinkimą, todėl galėsime jums parūpinti tinkamą medžiagą norimam dizainui sukurti ir kvailifikuotų specialistų konsultacijas ir pačioms didžiausioms įdėjoms realizuoti. Grindinio akmuo vertinamas dėl kelių dalykų:

  • Patvarumo;
  • Grublėto paviršiaus;
  • Formų įvairovės;
  • Ilgaamžiškumo;
  • Akmens, iš kurio jis pagamintas, natūralių kokybinių savybių.

 

Natūralaus akmens grindinysGrindinio akmenis galima naudoti tiesiant kelio dangos kraštus, paryškinant aikštelių apskritimus, takeliams, kiemui kloti ir taip toliau. Jie pasižymi dar ir tuo, kad paviršius yra natūraliai apdirbtas ir visapusiškai tinkamas naudoti. Grindinių akmenys yra smulkesni nei rieduliai, bet stambesni nei maži akmenėliai. Grindinio akmuo savo unikaliomis savybėmis praturtina sodą grožiu, elegancija ir netikėtu vaizdu. Šie natūralūs akmenys gerai vertinami ir dėl įdomios išvaizdos bei taurios tekstūros.

Grindinio akmenys gali būti įvairios apdailos – rankų darbo apdaila, poliruoti bei deginti. Jie gaminami iš granito, kalkakmenio, smiltainio, be to, būna įvairių spalvų, dydžių bei apdailos: todėl naudojant grindinio akmenis galima sukurti bet kokį dizainą.Natūralus grindinio akmuo
Natūralus grindinio akmuo suteikia sodui ryškų aplinkos išbaigtumo jausmą. Toks grindinys - tai natūraliai nugludinti takelių akmenys, kurie yra mažesni nei rieduliai, tačiau didesni nei maži akmenėliai. Natūralūs grindinio akmenys būna granitiniai, smiltaininiai, kalkakmeniniai, skalūniniai ir kitokie, ir visi suteikiantys jūsų sodui elegantišką vaizdą. Natūralūs grindinio akmenys pasižymi šiomis savybėmis:

  • Patvarumas;
  • Nekintančios savybės;
  • Nereikalauja daug priežiūros.


Mes siūlome platų natūralių grindinio akmenų pasirinkimą takelių, takų, landšafto bei įvairių rūšių sodų dekoravimui. Šie akmenys gali būti natūraliai gludintais kraštais, ranka apdirbtais kraštais, tiesiais arba pleištiškais ranka apdirbtais kraštais. Be to, natūralus grindinio akmuo turi daug pranašumų – jis išlaiko savo spalvą, yra ilgaamžiškesnis bei patvaresnis nei dauguma betoninių gaminių.

Natūralaus akmens grindinys tarnaus jums visą gyvenimą. Naudodami smiltainio, kalkakmenio, granito ar marmuro įvairių spalvų, formų bei paviršių grindinio akmenis sukursite bet kokį norimą dizainą. Natūralus grindinys ne tik estetiškai atrodo, bet ir suteikia prabangos bei erdvės pojūtį. Jie itin plačiai naudojami dekoruojant sodus ir kuriant sodų dizainą.
Antikiniai grindiniai
Senovinio tipo grindinio akmuo apdirbamas ir dar kartą panaudojamas dėl daugelio priežasčių, bet viena svarbiausių – sodų dekoravimo poreikis. Toks grindinys suteikia sodui senovišką bei tradicinį vaizdą. Senovinio grindinio akmens paviršius yra išgaubtas. Tai vienas populiariausių universalių akmenų.

Senoviniai grindinio akmenys – gražus, elegantiškas ir ekonomiškas būdas sukurti senovišką, antikinį įvaizdį. Jie pasižymi nudėvėtu, nugludintu paviršiumi. Natūralūs grindinio akmenys yra apdirbami iki reikiamo dydžio ir nudėvinami, suteikiant jiems senovišką tekstūrą, todėl jie itin tinkami takelių, takų bei įvažiavimų grindimui. Natūralūs grindinio akmenys praplečia tradicinio dizaino galimybes.

Senoviniai grindinio akmenys yra atsparūs šalčiui bei atšiaurioms oro sąlygoms ir tuo pat metu išlaiko natūralią, nepakitusią išvaizdą. Jie labiausiai tinka sodų erdvėms dekoruoti, ypač kur reikalingas siauresnis takelis. Senoviniai grindinio akmenys yra spalvingi, praktiški, sunkiai nusidėvintys bei atsparūs drėgmei. Naturalusakmuo.com visoje šalyje gamina ir eksportuoja daugelį senovinio akmens rūšių prieinamomis kainomis.
Jei norite sukurti senovinio sodo dizainą, šis grindinys jums puikiai tiks. Senovinių grindinio akmenų spalvų pasirinkimas itin platus: nuo labai šviesių, iki labai tamsių. Juos visus galima naudoti norint suteikti sodui stilingumo, žavingumo bei praktiškumo jausmą.


 

Takeliams grįsti dažnai naudojami grindinio akmenys. Jie gaminami iš glotnių akmenų, randamų upių pakrantėse, todėl puikiai tinkamų grindiniams. Jie aptinkami tarp kitų akmenų bei smėlyje. Iš grindinio akmenų grįstas takelis yra ilgaamžiškesnis bei užkerta kelią provėžų susidarymui. Lietingojo sezono metu, akmenimis grįstas takelis neapsineša purvu. Šiuolaikinių bei skaldos kelių tiesimas neapsieina be grindinio akmenų. Šie akmenys puikiai tinka statybinių plytelių gamybai, nes jie atsparūs ugniai bei nereikalauja poliravimo ar priežiūros. Grindinio akmenys dažnai naudojami sienoms bei įvairioms konstrukcijoms dekoruoti. Šie akmenys išgaunami paprasčiausiai rinkimo būdu, tačiau jų rinkimas įprastai yra daug sudėtingesnis nei kitų akmenų.

Grindinio akmenys puikiai tinka sodų kraštams, tvenkinių krantams, sienoms, greičio ribojimo loveliams, žiedinėms sankryžoms, įspėjamiesiems ruožams, židinio apipavidalinimui ir kitiems sprendimams. Šis akmuo gali būti naudojamas kartu su tokiomis medžiagomis kaip betonas, granitas, keramika bei marmuras. Grindinio akmenys puikiai tinka takeliams grįsti. Rankomis iškalti natūralūs akmenys yra perdirbami, draugiški aplinkai, neslystantys, ilgaamžiški bei reikalauja itin mažai priežiūros. Jų panaudojimas praktiškai neišsemiamas. Bendrai kalbant, grindinio akmenys gali būti naudojami tvenkiniams, takeliams, netgi lauko tualetams grįsti. Akmenys grindiniui parduodami tonomis. Kalkakmenio, smiltainio ir granito grindinio akmenys gali būti įvairių dydžių bei spalvų.

Iš grindinio akmens ruošiami įvairūs gaminiai, tokie kaip akmens plokštės, krosnys, akmeniniai įrankiai, akmeninės kėdės, įvairūs padėklai, pastovai, stūmokliai bei svirtys. Dėl neišsemiamų grindinio akmens išteklių, jis naudojamas kaip statybinė medžiaga. Akmeninius įrankius lengva pagaminti, jie dažnai randami prekyboje, todėl lengvai konkuruoja su geležiniais įrankiais: tačiau jie pranašesni už kitų medžiagų įrankius. Grindinio akmuo taip pat dažnai naudojamas įvairiems lauko sprendimams.

Mūsų kompanija jau seniai dirba su šia akmens rūšimi. Mūsų klientai labai patenkinti šios medžiagos kokybe. Viena mūsų specializacijos šakų ir yra grindinio akmuo, kuris itin mėgstamas dėl nedidelės priežiūros, atsparumo ugniai bei neišblunkančios spalvos. Turime įvairių grindinio akmenų rūšių – rankomis apdirbtais kraštais, natūraliai nugludintais kraštais, pleištiškais bei tiesiais rankų darbo kraštais. Šiuos gaminius pristatome medinėse dėžėse prieinamomis kainomis. Mums labai rūpi mūsų klientai, todėl grindinio akmenis gaminame pagal jų pageidavimus. Mūsų gaminami grindinio akmenys yra kruopščiai nugludinti, todėl sulaukiame gerų atsiliepimų iš klientų. Tai mus skatina visuomet tiekti tik geriausios kokybės produkciją. Jei ieškote aukščiausios kokybės grindinio akmenų, neapsigausite kreipdamiesi į mus.