Vonios kambariui: stalviršiai, sienos, kriauklės ir grindys iš akmens

Vonios kambarys – ta vieta, kurioje turite jaustis ne tik švarūs, bet ir atgavę jėgas, todėl vonios kambario dekoras yra vienas svarbiausių veiksnių, padėsiančių suteikti jos aplinkai ir jūsų kūnui ramybės. Natūralaus akmens panaudojimas vonios kambaryje suteikia jam natūralumo, taigi ir ramybės pojūtį. Panaudota natūrali žaliava kuria ryšį tarp jūsų namų vidaus ir išorinio pasaulio.

Dekoraciniai vonios akmens gaminiai daromi iš Regatta įmonės filialų tiekiamo akmens, o vonios grindims ar kitokiai apdailai naudojamų natūralių akmeninių plytelių pasirinkimas išties didelis. Mes gaminame ir eksportuojame vonios dekoro prekes, pagamintas iš indiško akmens: granito, marmuro, skalūno, smiltainio, kalkakmenio ir kvarcito. Natūralus akmuo pasižymi ne tik įspūdingais raštais, sodriomis spalvomis, bet taip pat suteikia aplinkai prabangos jausmą. Mes esame vieni didžiausių natūralaus akmens prekių gamintojų konkurencingomis kainomis Indijoje, o mūsų akmens gaminių kolekcijos pasižymi natūralaus akmens formų, dydžių, spalvų ir paviršiaus tekstūrų įvairove. Klientai visuomet lieka patenkinti mūsų darbais, todėl tikime, kad tarp mūsų užmegztas ryšys yra ir išliks ilgalaikis.


Vonios stalviršiai
Šiomis dienomis žmonėms vis didesnį dėmesį skiriant vonios kambario dizainui, pagreitį įgauna ir vonios stalviršių paklausa. Daugelis noriai keičia esamus vonios kambarius pagal asmeninius įnorius ir skonį. Renkantis vonios dekorą, dažniausiai kombinuojamas elegantiškumas su praktiškumu.

Vonios kambario stalviršiai gaminami iš įvairiausių medžiagų. Renkantis iš ko jie bus pagaminti, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į medžiagos išvaizdos, bet ir į jos funkcionalumo galimybes. Bet kuri medžiaga turi būti užtikrintai tvirta ir ilgaamžė - juk ji bus naudojama kiekvieną dieną. Natūralus akmuo – pagrindinė ir bene nepakeičiama stalviršių vonios kambariui medžiaga. Akmuo vonios kambariui gali būti pasirenkamas įvairus: stalviršiams rinktis siūlome granitą, marmurą, kalkakmenį, smiltainį. Klientai dėl vienų ar kitų tam tikro akmens savybių jį renkasi skirtingai, tačiau populiariausias vonios kambario ir ypač vonios stalviršių akmuo vis tik yra granitas ir marmuras.

Kiekvienas vonioje esantis stalviršis turi būti nepriekaištingai pagamintas, lengvai valomas, prižiūrimas ir patvarus – visas šias savybes turi mūsų gaminami stalviršiai. Apdorojame akmenį, suteikdami jam įvairiausias formas, spalvas ir apdailas: toks dekoras jūsų prausimąsi pavers prabangiu malonumu. Prieš užsisakant mūsų prekes, pirmiausia siūlome išsirinkti medžiagas, labiausiai tinkančias kiekvieno jūsų vidaus interjerui. Renkantis vonios stalviršius, svarbūs keletas aspektų: svarbu žinoti norimo dizaino pageidavimus, funkcionalumo poreikius ir tam skiriamą biudžetą.

Renkantis vonios apdailos medžiagas svarbu, kad jos papildytų ir suteiktų dvasią visam vonios kambariui. Pasirinkę iš natūralaus akmens pagamintą vonios stalviršį tikrai paliksite sau ir kitam neišdildomą įspūdį. Vonios stalviršis – svarbus viso vonios įvaizdžio ir stiliaus koeficientas. Natūralus akmuo vonios kambaryje suteikia jam grožio ir natūralios gyvybės. Natūralus akmuo – ne tik gražus. Jis taipogi palieka stiprybės ir amžiškumo įspūdį. Jis ne tik atsparus kasdieniam naudojimui, bet ir neapsakomai viliojantis.


Vonios sienos
Vonios kambario grožiui didelės įtakos turi ir sienos. Ypač, jei jos – iš natūralaus akmens. Šiame tinklalapyje rasite ir smulkesnės naudingos informacijos apie natūralaus akmens vonios sienas, gaminamas pagal pageidavimus iš granito, marmuro, kalkakmenio, smiltainio, kvarcito ir skalūno. Natūralus akmuo atgyvina jūsų vonios aplinką, taigi ir jūs patys, ir jūsų pojūčiai tampa atjaunėję ir sustiprėję.

Prieš renkantis natūralų akmenį vonios sienoms dekoruoti, reikėtų atkreipti dėmesį į keletą veiksnių:

 • Medžiaga turi būti atspari vandeniui;
 • Medžiaga turi būti dekoratyvi;
 • Medžiaga turi būti lengvai valoma,;
 • Medžiaga turi būti ilgaamžė.


Natūralus akmuo visus šiuos kriterijus kuo puikiausiai tenkina.

Natūralus akmuo suteikia aplinkai šilumos, jaukios namų erdvės jausmą. Natūralus akmuo suteikia ir dominuojantį gamtos vonios kambaryje įspūdį. Vonios sienoms dekoruoti skirtas natūralus akmuo dažniausiai būna plokščio paviršiaus ir kiekviena plytelė būna beveik identiška. Natūralų akmenį vonios kambariui verta rinktis dėl šių priežasčių:

 • Kiekvienas akmuo yra unikalus ir skirtingas;
 • Pasižymi dideliu ilgaamžiškumu;
 • Galima rinktis iš įvairiausių spalvų gamos;
 • Jie labai gražūs ir patrauklūs;
 • Iš jų galima sukurti išskirtinį, vienetinį dizainą;
 • Tai atspari ir ilgai nesusidėvinti medžiaga.Mūsų įmonė siūlo autentiškas natūralaus akmens sienas vonios kambariui, tiksiančias įvairiausiam skoniui: jų yra įvairiausių dydžių ir apdailų, o jų prieinama kaina bus tinkama bene kiekvienam.

Iš natūraliu akmeniu dekoruotos vonios sienos atrodo itin estetiškai. Dažniausiai renkamasi šlifuoto akmens ar švelniai kapoto įvaizdžio paviršiaus apdailos plyteles. Vonios sienas dekoruojant natūralaus akmens plytelėmis, visam kambariui suteikiamas prašmatnumo, lengvumo, individualumo ir patvarumo įvaizdis.


Vonios grindys
Natūralus akmuo – nuostabus ir neabejotinas pasirinkimas jūsų vonios kambario grindiniui. Natūralios jo savybės, tokios kaip patvarumas, atsparumas nusidėvėjimui, spalvos pakeitimui bei platus pasirinkti galimų spalvų ir paviršiaus tekstūrų bei apdailų spektras lemia, jog akmuo puikiausiai tinka bene kiekvienam vonios kambariui atnaujinti. Negana to, jis atrodo prabangiai. Iš natūralaus akmens pagamintos vonios kambario grindys suteikia jam klasiškumo. Didžiulis pasirinkimas atspalvių ir tekstūrų tiks įvairiausiems stiliams ir dekorams.

Siūlome platų natūralaus akmens spektrą, tinkantį vonios kambario grindims: granitas, marmuras, kalkakmenis, smiltainis, kvarcitas ir skalūnas. Dėl ko verta rinktis natūralaus akmens vonios grindis? Nes jos:

 • Ilgaamžės;
 • Unikalios;
 • Atsparios drėgmei;
 • Neslidžios;
 • Patvarios.Į vonios kambarį sudėjus natūralaus akmens grindis, jis bemat taps gražesnis ir elegantiškesnis. Skirtingų paviršiaus tekstūrų akmuo tiks prie bet kokio vonios kambario dizaino. Natūralus akmuo – puikus pasirinkimas vonios grindims, nes jis ne tik sugeria drėgmę, bet ir atrodo klasiškai. Taip suderinamas funkcionalumas ir stilingumas.
Natūralus akmuo – be galo meniška ir niekad nesenstanti medžiaga grindims. Jis suteikia jaukumo ir yra lengvai prižiūrimas. Žinoma, turi ir savų minusų: jis palyginti brangus, greitai atšąla ir karts nuo karto reikalauja pakartotino sandarinimo, glaisto tarpuose tarp plytelių išvalymo. Bet už tai – jis gražina ir išskirtinai puošia jūsų vonios kambarį.

Natūralus akmuo suteikia vonios kambariui patrauklumo. Jis ne tik tvirtas ir patvarus, bet suteikia ir prabangos, organiškumo ir nepaprastumo kiekvienam vonios kambariui. Natūralus akmuo yra atsparus kasdienio naudojimo poveikiui, o platus spalvų ir tekstūros pasirinkimas leidžia pritaikyti jį kiekvienam, net ir pačiam užimčiausiam ir dažniausiai lankomam vonios kambariui.


Vonios ir kriauklės
Iš natūralaus akmens pagamintos vonios ir kriauklės suteikia vonios kambariui grožio. Natūralaus akmens naudojimas prideda kambariui individualumo, šilumos bei asmeninio prisilietimo pojūtį. Skirtingai nei įprastos, masiškai gaminamos kriauklės ir vonios, rankų darbo akmeninės vonios ir kriauklės pasižymi unikalumu.

Mūsų įmonė siūlo platų vonių bei kriauklių, pagamintų iš natūralaus akmens, tokio kaip granitas, marmuras, klintinis tufas, smiltainis, kalkakmenis ir kitų, pasirinkimą. Šios medžiagos vonios kambariui suteikia grožio, elegancijos bei ramybės. Natūralus akmuo suteikia visam kambariui vientisą grožį.

Natūralūs akmenys taip pat pasižymi puikiomis natūraliomis savybėmis, dėl to jie idealiai tinka vonios kambariui. Akmuo išlaiko vandens šilumą bei išsklaido karštį aukščiau vandens linijos. Todėl vanduo kriauklėse bei voniose suteiks jums malonų ir vėsinantį pojūtį.

Vonios kambariui skirtų vonių ir kriauklų gamyba jau nebeapsiriboja vien nerūdijančio plieno konstrukcijomis – juk jos atspindi ir jūsų asmenybę. Taigi pasirinkus natūralų akmenį jūsų namai įgaus papildomos vertės ir metų metus džiugins jūsų akis, atspindės jūsų asmenybę bei kūrybiškumą.

Vonios ir kriauklės, pagamintos iš natūralaus akmens, žavi įspūdingais šiuolaikiškais dizainais, o jų ilgaamžiškumas užtikrina didelę paklausią šiuolaikiniame gyvenime. Akmeninių elementų naudojimas vonios kambariui suteikia savitą bei natūralų vaizdą, tuo pat metu sukuriant didesnės erdvės jausmą. Natūralaus akmens gaminiai yra malonūs akiai, ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi. Jie pasižymi natūraliomis bei moderniomis savybėmis, kurios pavers jūsų vonios kambarį itin elegantiška, prašmatnia bei gyvenime patogia erdve.